27.04.2018 оголошення про результати конкурсу

ОГОЛОШЕННЯ

про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності щодо  майна  спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Підволочиського району, що відбувся 27 квітня  2018 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному веб-сайті Підволочиської районної ради від 13 квітня  2018  року.

Інформує конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності Підволочиської районної ради щодо  майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Підволочиського району.

Назва об’єкта оцінки

Місцезнаходження об’єкта оцінки

Учасник з яким укладається договір

Вартість оцінки, грн.