День енергетика

Щороку 22 грудня, в день зимового сонцестояння, в Україні святкується День енергетика.

Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Україна завжди посідала значне місце в сфері розвитку та управління паливно-енергетичним сектором. На території країни розроблялися і впроваджувалися новітні досягнення в цій галузі.

Україна пишається минулим своєї енергетики та впевнена у своїх енергетичних перспективах.

Професійне свято енергетиків має давні і славні традиції, які добре закріпилися як в чисто професійному середовищі, так і в супутніх галузях, не пов’язаних безпосередньо з підтримкою і розвитком генеруючих потужностей. Це не дивно, адже від злагодженої роботи наших енергетиків залежить не тільки все виробництво і вся промисловість, але і наша економіка в цілому.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх наших енергетиків і бажаємо їм світлого і надійного здоров’я, успіхів на виробництві, радості і виконання всіх їхніх теплих надій! Ви заряджаєте енергією кожне наше свято, тож нехай і ваш професійний день буде наповнений світлом, теплом і енергією наших щирих привітань!

Голова Підволочиської

районної ради                                                             І.І. Монартович