День Героїв Небесної Сотні

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, щорічно в Україні 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
        Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події минулого року на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Будьмо гідні їх подвигу, бережімо Україну, бо вона в нас одна.

Слава Україні!   Героям Слава!

Голова Підволочиської районної ради              І.І. Монартович

20 лютого в 11.00 біля пам'ятника Ангелу Хоронителю в смт. Підволочиськ відбудеться відзначення Дня Герої Небесної Сотні