День Гідності і Свободи

З нагоди відзначення в Україні Дня Гідності і Свободи, 21 листопада голова районної ради Монартович І.І., голова районної державної адміністрації  Онищук Б.В., голова Підволочиської селищної ради Дацко В.Г.  разом із працівниками районної ради, райдержадміністрації та селищної ради, представниками організацій, установ та громадськості району прийняли участь у поминальному Богослужінні біля пам’ятника Ангела - Хоронителя за загиблими Героями Небесної Сотні та воїнами АТО.

По завершенню Богослужіння відбулась урочиста академія з нагоди відзначення   Дня Гідності і Свободи. З доповіддю про історію визвольних змагань в Україні, Помаранчевої революції та революції Гідності виступив методист відділу освіти Підволочиської селищної ради Мокрій Ю.М.