День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів.

Щиро вітаємо Вас із Днем місцевого самоврядування.

Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Працівники місцевого самоврядування та депутати району завжди відрізнялись професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю.

З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку Підволочиського району, в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи Вас не покидає віра, надія, любов. Нехай Ваша професійність та досвід сприяють розбудові та розвитку нашої держави.

З повагою голова Підволочиської

районної ради                                                               І.І. Монартович