День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій

З метою  належного  відзначення  в  Україні Дня пам'яті жертв голодоморів та  політичних  репресій  і  впорядкування  проведення відповідних заходів, указом Президента України з 2005 року в Україні започатковано традицію покладати траурні вінки з житніх і пшеничних колосків до пам'ятних знаків,  місць поховань жертв голодоморів та політичних  репресій, вшановувати  пам'ять  загиблих  хвилиною  мовчання та запаленням свічок.
26 листопада, біля пам’ятного знака жертвам політичних репресій у смт. Підволочиськ, відбулась поминальна служба пам'яті жертв голодоморів та  політичних  репресій.
 В даному заході прийняли участь голова районної ради Монартович І.І., голова районної державної адміністрації Онищук Б.В., голова Підволочиської селищної ради Дацко В.Г.  разом із працівниками районної ради, райдержадміністрації та селищної ради, представниками організацій, установ та громадськості району.
По завершенню поминальної служби була оголошена хвилина мовчання в пам’ять жертв голодоморів та запалені поминальні свічки та лампадки.
Представники влади та громадськості запалили поминальні лампадки біля пам’ятника жертвам голодомору на р. Збруч.