День працівника державної виконавчої служби

17 грудня в Україні відзначається професійне свято  - День працівника державної виконавчої служби.

Послідовне реформування системи органів виконавчої влади, приведення їх структур до європейських стандартів, забезпечення прозорості в їх роботі через залучення громадськості до підготовки та прийняття рішень, як і надання громадянам широкого спектру управлінських послуг, сприяння реалізації їхніх конституційних прав на отримання необхідної інформації, має постійно знаходитися в центрі уваги.

Сьогодні на органи державної виконавчої служби покладено завдання направлені на підвищення соціально – економічного стану як громадян так і держави в цілому – організовувати своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень відповідно до законів України.

Така необхідна, щоденна кропітка праця захищає конституційні права та свободи громадян, сприяє зменшенню несправедливості з тим, щоб найвищі цінності були незаперечними і надійно захищеними.

Тому, шановні  працівники державної виконавчої служби, вітаємо вас з нагоди професійного свята. Бажаємо вам високого професіоналізму, почуття відповідальності в утвердженні справедливості і законності у суспільстві, успіхів у цій нелегкій, але такій необхідній справі, міцного здоров’я, великого родинного щастя, добра та благополуччя.

Голова Підволочиської

районної ради                                                             І.І. Монартович