День працівника податкової та митної справи

День працівника податкової та митної справи.

Шановні працівники податкової служби району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - День працівників податкової  та митної справи України !

Враховуючи значну роль органів доходів і зборів у забезпеченні єдності і цілісності податкової та митної політики держави Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 554/2013 встановлено професійне свято «День працівника податкової та митної справи України», яке  відзначається щорічно 18-го березня.

Стратегічною метою податкової політики є створення в Україні стабільної податкової системи, яка б забезпечила достатній обсяг надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки держави, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників податків, а також створення умов для подальшої інтеграції України у світове співтовариство.

Від вашого вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого району, а й України в цілому.

Сердечно бажаю Вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює Вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

Голова районної ради                                                 І.І. Монартович