День працівників архівних установ

Шановні працівники архівних установ!

24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ України.

Архівні матеріали – це документальна скарбниця кожного народу, що накопичує людство віками, це історія кожного громадянина та епохи загалом.

Ви, працівники архівних установ,  виконуєте  важливу місію – бережете історичну пам’ять, збираєте та задокументовуєте факти сьогодення, потрібні, перш за все, нащадкам.

Завдяки  щоденній наполегливій праці теперішнє та прийдешні покоління матимуть змогу доторкнутись до сторінок нашої історії, якою б вона не була.

Професійне свято і кінець року це ще й слушна нагода поговорити про плани на наступний рік. Їх дуже багато, але головне те, що працівники архівних установ району і надалі будуть виконувати свої обов’язки з метою надання громадянам послуг та водночас здійснювати триєдине завдання всіх архівістів – формувати, зберігати та популяризувати інформацію, що несуть в собі документальні першоджерела.

Щиро вітаю Вас та бажаю творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні Вашої високої професійної мети.

Міцного здоров’я, благополуччя, затишку і миру  Вам та Вашим родинам.

Голова Підволочиської

районної ради                                                             І.І. Монартович