День працівників суду

Ураховуючи роль судів у забезпеченні захисту  прав  і  свобод

людини і громадянина, в утвердженні принципу верховенства права та

розвитку і зміцненні України як  демократичної,  правової  держави,
 в  Україні 15 грудня установлено професійне  свято  -  День працівників
суду.

Це свято об’єднує працівників усіх судових установ, хто своєю самовідданою працею виконує обов’язки в ім’я законності та справедливості.

Саме від щоденної та самовідданої праці працівників судової гілки влади великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру, злагоди та спокою.

У такі нелегкі для України часи судова влада, як і вся влада у державі, має здійснити заходи для повернення віри людей у справедливість, адже від віри у справедливість, від реальної можливості її отримати та захистити людину залежить довіра до судової влади загалом та суду зокрема.

Щиро зичу Вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності в ім’я процвітання нашої України.

Зі святом Вас!

Голова Підволочиської

районної ради                                                             І.І. Монартович