День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав, відзначаємо їх мужність і вірність військовій присязі, внесок у військово – патріотичне виховання молоді.

Внаслідок політики керівництва колишнього Радянського Союзу військовослужбовці тодішніх збройних сил були направлені в понад 20 країн світу, де відбувались політичні конфлікти і проходили бойові дії. Найбільш трагічною і кровопролитною була участь військовослужбовців в бойових діях в Афганістані.

15 лютого 1989 року останній солдат залишив землю Афганістану. Цей пам’ятний день навіки увійшов у нашу новітню історію.

Сердечно бажаю кожному, на чию долю випали тяжкі життєві випробування участі в бойових діях на території інших держав, здоров’я, достатку і злагоди в родинах, шани, турботи і підтримки від держави і суспільства.

Висловлюю шану і подяку всім ветеранам бойових дій та українським воїнам – миротворцям за відвагу, вірність присязі і честі.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, віри в майбутнє, злагоди і миру на довгі літа.

Голова Підволочиської районної ради             І.І. Монартович