День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

Не дивлячись на виниклі економічні та інші труднощі, які випали на долю нової незалежної української держави з розпадом Радянського Союзу, постійні скорочення чисельності та фінансування української армії, діючому складу українських військових вдалося зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції.

Наші воїни успадкували славу й кращі військові традиції давньоруських княжих дружин, Війська Запорозького, вояків армії Української Народної Республіки, бійців Української Повстанської Армії.

Відвагу і героїзм, відчайдушність та бойову майстерність військовослужбовці Збройних Сил України наразі демонструють кожної миті, їх подвиги золотими літерами закарбовуються в українській воєнній історії.

Сьогодні у важких, виснажливих боях з терористами створюється сучасне національне військо. Воно міцне не лише зброєю та хистом, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства.

Ми стали свідками народження лицарів нового покоління.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів. Бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословень Вам і Вашим родинам! Нехай Господь укріпить ваші душі й серця та благословить на праведну боротьбу з агрессором.

З повагою голова Підволочиської

районної ради                                                               І.І. Монартович