Фотозвіт дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого біля пам'ятника учасникам бойових дій у Афганістані в смт. Підволочиськ була відправлена панахида за загиблими учасниками бовових дій на території інших держав. Участь у міроприємствах, прсвячених даному дню, прийняли голова районної ради Монартович І.І., керівництво районної державної адміністрації, селищної ради, представники Підволочиської спілки воїнів-афганців, представники трудових колективів та громадськості.

По завершенню панахиди, учасники заходу відправились у с. Токи аби віддати шану загиблому воїну-афганцю Євгену Марчуку.

Відзначення  дня вшанування учасинків бойових дій на території інших держав завершилось концертом аматорів Підволочиського будинку культури у Підволочиському територіальномуцентрі соціального обслуговування.