Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади виконавчого апарату районної ради

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

(на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до

досягнення нею трирічного віку)

головного спеціаліста з фінансово – господарських питань  виконавчого апарату районної ради

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву із зазначенням про ознайомлення з встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування, до якої додаються:

• заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
  • копію трудової книжки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які володіють державною мовою, мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на посаді бухгалтера не менше 3 років,  навики роботи з комп’ютерною технікою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

З додатковою інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна ознайомитись в кадровій службі виконавчого апарату районної ради

За довідками звертатись:

смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 80 тел. 2- 17 - 27