День вчителя

Вчитель – це не професія, вчитель – це ціле життя і воно віддане школі і учням. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість. Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто нема ціни.

Ваша мудрість і знання запорука успішного виховання наших дітей – майбутнього України.

Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі.

Вітаю усіх тих хто навчав і продовжує навчати, хто терпляче веде за руку і допомагає робити перші кроки до знань нашим дітям.

Бажаю Вам старанних учнів, які будуть захоплено слухати Вас. Бажаємо батьків, які будуть розуміти важливість освіти. Бажаємо гідних умов праці та прекрасних колег. Бажаємо нових досягнень і злетів. Зі святом!

Голова Підволочиської районної ради                       І.І. Монартович