День місцевого самоврядування

Шановні депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!
      Становлення місцевого самоврядування в Україні має багату історію та глибокі традиції, що заклали міцні підвалини для сучасного розвитку громадянського суспільства й демократії.

На представників влади на місцях покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання мешканцям сіл, селищ і міст. Кожен зокрема й усі разом ми несемо відповідальність за втілення в життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом кожного громадянина.

Переконаний, що лише наша спільна злагоджена щоденна праця, ініціатива та енергія всіх без винятку, ефективне поєднання загальнодержавних та місцевих інтересів перетворять нашу країну на заможну європейську державу.

Тож щиро бажаю Вам, шановні колеги,  творчої наснаги, плідної роботи, успіхів та громадської підтримки у подальшій діяльності на благо держави.

Голова районної ради                                                  І.І. Монартович