День працівників суду

Розбудові демократичного громадянського суспільства в Україні сприяє діяльність незалежного суду, який неухильно дотримується принципу верховенства Закону.

Переконаний, що суддівський корпус України завжди залишатиметься вірним складеній присязі, гідно виконуватиме свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини.

Впевнений, що ви зможете покращити добробут людей району, забезпечити їм мирне, стабільне життя, захистити від негараздів та труднощів сьогодення.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя та достатку. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Наснаги вам, мужності й оптимізму!

Щиро вітаю вас з Днем працівників суду!

Голова районної ради                                                  І.І. Монартович