День адвокатури

Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура.

Бажаю Вам, адвокати України, нових професійних звершень, відданості, натхнення та успіхів у нелегкій справі - справі захисту конституційних прав і свобод громадянина, забезпечення кожної людини кваліфікованою правовою допомогою. Мудрості Вам, лицарі права, мужності й витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості і стійкості, вірності ідеалам правди.
Нехай зігрівають ваше серце людське визнання і подяка, любов і доброта, а ваш професіоналізм, компетентність, послідовність і рішучість стануть запорукою плідної роботи, зразком служіння благородній меті - становленню та розвитку української держави.

Від усієї душі бажаю вам невичерпної енергії та оптимізму, міцного здоров'я душевного тепла і родинного затишку.

Голова районної ради                                                  І.І. Монартович