День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення.  Військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив та боронить честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості.

Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.

Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Я вірю в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Бажаю Вам добра, родинної злагоди, здоров'я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.

Голова районної ради                                                  І.І. Монартович