Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2017 року виповнюються 31- і роковини з моменту страшної для всього людства техногенної ядерної катастрофи - аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Рівно стільки років минуло з того часу, коли йшла битва незахищених людей із радіацією, яка не завершилась й по сьогоднішній день. Дні самопожертви, дні страху, які вразили весь світ. Вже 31 рік «мирний» атом завдає непоправної шкоди здоров’ю людей в Україні. 31 рік  живуть між життям і смертю ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС.

Кожного року ми повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства.

Голова районної ради                                        І.І. Монартович