День Національної поліції України

Шановні правоохоронці!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя громадян України, стоїте на варті правопорядку.

Вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнений, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій.

Дякую за службу, вірність присязі та відданість Українському народові. Бажаю Вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів.

З Днем Національної поліції України!

Голова Підволочиської районної ради                                                 І.І. Монартович