День захисника України

З Днем захисника України!

Шановні захисники нашої держави!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України та Покрови  Пресвятої Богородиці!
      Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давні історичні козацькі  традиції, а тому особливо шануються українцями.

Це свято кожного,  хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
        У 2014 в українському суспільстві в результаті реакції на війну з Росією підсилилися тенденції відмови від радянських символів і свят, зокрема, від Дня захисника Вітчизни. Президент України Петро Порошенко у своєму виступі під час військового параду в Києві 24 серпня 2014 відзначив: «Україна більше ніколи не відзначатиме це свято за військово-історичним календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників своєї держави, а не чужої! »
     Сьогодні саме солдати регулярної армії та добровольчих загонів гідно продовжують справу своїх предків-козаків-обороняють країну, гарантують нам безпеку. Вони –наші герої і національна гордість. Вкотре дякую героям за відвагу та самопожертву, за мирне небо над нашою державою.

Тож  з нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаю успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлю сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів, родинам загиблих наших земляків  та зичу міцного козацького здоров'я, добра, щастя, злагоди і миру Вам та Вашим родинам.
       Хай  сила та мужність наших захисників  будуть зігріті любов’ю рідних і близьких, а вдома на них завжди чекає затишок і мир!
      Нехай Божа Мати береже і охороняє наших Захисників своїм Могутнім Покровом і захистить від усякого зла!

Слава Україні! Слава її захисникам!

Голова районної ради                                                         І.І Монартович