День працівників прокуратури

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Вітаю Вас з професійним святом!

Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю - це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі. Органи прокуратури забезпечують дотримання вимог українського законодавства, підтримують державне обвинувачення, організують позасудовий захист прав громадян.

Найважливішим напрямком діяльності є боротьба з корупцією - робота, яка часто вимагає граничного напруження сил, мужності і готовності слідувати своєму обов'язку. Ваш професіоналізм і відданість обов'язку дозволять вам не тільки вирішити проблеми, що виникають у зв'язку із законодавчими та управлінськими новаціями, але й забезпечити ефективний захист правового поля України. Адже від вашої діяльності залежать добробут і безпека України, процвітання економіки, зростання його інвестиційної привабливості.
Бажаю всім співробітникам і ветеранам прокуратури міцного здоров'я принциповості, наполегливості та успіхів у роботі! Благополуччя, щастя і всього самого найкращого вам і вашим родинам!

Голова районної ради                                                  І.І. Монартович