Святкування Дня Соборності України

22 січня відбулось святкування 98-річниці Дня Соборності України.

Участь у заходах, присвячених Дню Соборності України, прийняли голова Тернопільської облдержадміністрації Барна С.С., голова Тернопільської облради Овчарук В.В., заступники голів Хмельницької облдержадміністрації та облради, голова районної ради Монартович І.І., голова райдержадміністрації Онищук Б.В., народні депутати України  Головко М.Й., Омельченко В.В., керівники державних органів Підволочиського та Волочиського районів, представники громадськості.

Колони учасників святкування з Підволочиського та Волочиського районів зустрілись на мості через р. Збруч, де символічно було об’єднано дві частини українського прапора. Священики провели молебень за єдність України та за полеглих борців за свободу і незалежність України , відбувся урочистий мітинг.

Відзначення Дня Соборності України продовжилось покладанням квітів до пам’ятників Тарасу Григоровичу Шевченку та Ангелу Хоронителю у смт. Підволочиськ та святковим концертом творчих колективів Підволочиського та Волочиського районів у Підволочиському будинку культури.