День Національної поліції України

Шановні співробітники Національної поліції України!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем Національної поліції України!

Це свято - данина глибокої поваги мужнім людям, які вважають своїм моральним обов'язком захищати законність і правопорядок, відстоювати інтереси людей, держави і суспільства.

Упевнений, що наша поліція успішно пройде  важкий шлях реформування і буде служити вірою і правдою українському народу.

Охороняючи спокій і безпеку громадян, відстоюючи правопорядок, Ви проявляєте кращі людські якості: мужність, витримку, повну самовіддачу у виконанні професійного обов'язку.

Спасибі Вам за сумлінну та невтомну працю, за вірність присязі, високу відповідальність при виконанні службових обов'язків.

Від душі бажаю Вам успіхів, міцного здоров'я, професіоналізму, впевненості у власних силах, благополуччя і сімейного щастя!

Голова Підволочиської районної ради                              І.І. Монартович