До відома депутатів Підволочиської районної ради та присяжних Підволочиського районного суду Тернопільської області

Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення  на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (е-декларацію), за минулий рік за формою, що визначається Національним  агентством.

Таку декларацію зобов’язані будуть подати  депутати місцевих рад усіх рівнів, присяжні Підволочиського районного суду та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що заповнення е-декларації відбувається за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Електронний цифровий підпис можна отримати, зокрема, у акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК ІДД).

З метою своєчасного заповнення е-декларацій на сайті НАЗК та подання її у належний Законом термін радимо  завчасно перевірити термін дії отриманого  електронного цифрового підпису (ЕЦП) та при потребі отримати новий в найкоротший час.

За додатковою інформацією просимо звертатися до районної ради.