День державної служби

Шановні державні службовці

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби України!

Узявши все краще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є  розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний соціально-економічний розвиток України!

Бажаю, щоб громадський авторитет державної служби України базувався на визнанні фаховості і прозорості, а також того, що вона виконує найзначнішу соціально-гуманітарну місію – забезпечує виконання державою усіх зобов’язань перед своїми громадянами.

Нехай наступні роки будуть сповнені життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю в завтрашньому дні нашої держави!

Щастя Вам, міцного здоров’я, душевної рівноваги і комфорту, здійснення усіх мрій!

Голова Підволочиської районної ради                      І.І. Монартович