14 жовтня в Україні відзначається свято Покрови Пресвятої Богородиці, день захисника України та день українського козацтва.

Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів Пресвята Богородиця вважається покровителькою славного війська козацького та всього українського народу. Цій традиції ми вірні і нині, так як вірні козацькому духу відваги і відданості Вітчизні. Це свято духовно об’єднує наш народ, живить його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на землі.

Вітаю українську громаду а особливо наших мужніх воїнів, які нині захищають територіальну цілісність та суверенітет України зі святом Покрови Божої Матері та Днем захисника України. Молитовно зичимо нашим воїнам міцності духу та довгих літ життя.

У цей світлий святковий день бажаю всім міцного здоров'я, миру, злагоди на нашій землі, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу.

Нехай Пресвята Богородиця й надалі зберігає Україну під своїм Покровом!

Голова районної ради                                                  І.І. Монартович