Привітання із Святом Світлого Христового Воскресіння

Шановні жителі Підволочиського району!

Вітаю Вас  із Святом Світлого Христового Воскресіння, Пасхою - головною подією року для всіх християн.

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.

Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Сьогодні, під час великих випробувань, усім нам потрібні непохитна сила духу, стійкість переконань та милосердя.  У ці великодні дні ми об'єднуємося в щирій молитві за мир, злагоду і благополуччя на українській землі.  Прошу у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Здоров'я, миру, поміркованості Вам і Вашій родині у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка Вас зігріває, любов Господня з ясних високостей в оселю Вашу зійде світлим гостем!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова Підволочиської райнної ради               І.І. Монартович