Консультування Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області в Підволочиському бюро правової допомоги

Для громадян Підволочиського району 21.03.2017 буде проведено День консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, заступником начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Дяченко Ольгою Василівною 21 березня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщенні Підволочиського бюро правової допомоги проводитиметься консультування  та надання правової допомоги жителям району.