День працівника податкової та митної справи

Шановні працівники податкової служби!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників податкової  та митної справи України !

Стратегічною метою податкової політики є створення в Україні стабільної податкової системи, яка б забезпечила достатній обсяг надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки держави, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників податків, а також створення умов для подальшої інтеграції України у світове співтовариство.

Вашу роль у реалізації податкової політики, формуванні бюджетів різних рівнів важко переоцінити. Від вашого вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого району, а й України в цілому.

Сердечно бажаю Вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює Вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

Голова Підволочиської районної ради                       І.І. Монартович