День Незалежності України

Шановні жителі Підволочиського району!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Незалежності України!
Наша країна, наш народ вже в 26 раз святкує здійснення одвічної мрії українців - бути господарями на своїй прекрасній землі.

Багато поколінь українців могли про це хіба що мріяти. Нам, сьогоднішнім українцям, дано долею шанс в такий період жити.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі.

Від усієї душі бажаю Вам, Вашим рідним міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна робота буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Голова Підволочиської районної ради                       І.І. Монартович