Лановецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує

В Лановецькій райдержадміністрації 02 березня 2018 року  відбулося засідання круглого стола у зв’язку з ситуацією, яка склалась у сфері споживання природного газу.

Участь у засіданні взяли: Голова Лановецької райдержадміністрації Юліан Сірант, начальник Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Володимир Івашук, заступник начальника Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Береза Леся Михайлівна, члени комісії та керівники підприємств, установ організацій.

Присутні вирішили вжити заходів щодо зменшення споживання природного газу державних установ до 12 березня 2018 року.

Зменшення споживання природного газу здійснюватиметься за рахунок доведення температурних режимів опалення приміщень до мінімально допустимих значень.