Консультування в Підволочиському бюро правової допомоги

26.07.2017 в місцевих центрах та бюро правової допомоги області начальники відділів ДРАЦС  та 27.07.2017  державні нотаріуси проведуть консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в місцевих центрах та бюро правової допомоги області в ІІ півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 10.07.2017 № 352/45, начальниками районних відділів державної реєстрації актів цивільного стану 26 липня 2017 року та 27 липня 2017 року державними нотаріусами з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщеннях Тернопільського, Кременецького, Чортківського місцевих центрів, Бережанського, Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Козівського, Лановецького, Монастириського, Підгаєцького, Підволочиського, Теребовлянського, Шумського бюро правової допомоги проводитиметься консультування та надання правової допомоги жителям району.