Консультування Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області в Підволочиському бюро правової допомоги

Для Підволочиського району 28.07.2017 буде проведено День консультування ГТУЮ у Тернопільській області

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в місцевих центрах та бюро правової допомоги області в ІІ півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 10.07.2017 р. № 352/45, заступником начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області - начальник відділу примусового виконання рішень Муликом Петром Ігоровичем 10 липня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщенні Підволочиського бюро правової допомоги проводитиметься консультування  та надання правової допомоги жителям району.