Відкриття у Підволочиську Меморіалу героям небесної сотні та загиблим воїнам АТО

14 жовтня в Україні відзначалось свято Покрови Пресвятої Богородиці, день захисника України та день українського козацтва.

У цей світлий святковий день у Підволочиську відбулось відкриття та освячення Меморіалу героям Небесної сотні та загиблим у зоні проведення антитерористичної операції воїнам – землякам.

В урочистостях прийняли участь представники духовенства, родичі загиблих воїнів АТО, представники організацій, установ, громадських організацій та населення району.

Напередодні, з нагоди 75 – річниці створення УПА, у Підволочиську на приміщені Підволочиського будинку школярів було відкрито меморіальну дошку на честь повстанки Ольги Ромілович, яка загинула у бою 23 травня 1944 року при прориві куреня Бистрого на Волинь в районі хутора Коршемки.  У с. Старий Скалат на приміщені Староскалатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було відкрито меморіальну дошку на честь повстанців із числа жителів села - Івана Журавля, Миколи Шевчука, Івана Василишина, Ганни Вачилишин, Григорія Гайдамахи.