Відбулась 12 сесія районної ради

11 травня 2017 року відбулась дванадцята сесія Підволочиської районної ради.

На сесії прийнято рішення про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні. Даним рішенням передбачено звернутися до Верховної Ради України не розглядати питання прийняття законів, які стосуються запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, до прийняття рішення на Всеукраїнському референдумі.

Рішенням районної ради делеговано представників до складу Госпітальної ради Тернопільського  госпітального округу – голову районної ради Монартовича І.І., головного лікаря Підволочиської ЦКРЛ Маховського П.І., депутата районної ради, лікаря Скалатської КРЛ Немировського Б.О.

Внесені  зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року № 126 «Про районний бюджет на 2017 рік» та затверджені договора про міжбюджетні трансферти на 2017 рік.

На сесії заслухано звіт про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва в Підволочиському районі на 2015, 2016 роки та затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва в Підволочиському районі на 2017 – 2018 роки.