Відбулась 11 сесія районної ради

11 квітня 2017 року відбулась 11 сесія Підволочиської районної ради.

На сесії прийняті  звернення депутатів Підволочиської районної ради до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр – Міністра України Гройсмана В.Б., Голови НКРЕП Вовка Д.В., Генерального прокурора України Луценка Ю.В., Голови НАБУ Ситника А.С. щодо скасування рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28 березня 2017 року про встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу та звернення депутатів Підволочиської районної ради до Президента України     Порошенка П.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо зарахування строку проходження військової служби в Збройних Силах України громадянами України, які були призвані під час мобілізації на особливий період.

Крім цього внесені  зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року № 126 «Про районний бюджет на 2017 рік» та затверджено  перелік основних питань для розгляду на пленарних засіданнях Підволочиської районної ради у ІІ, ІІІ, IV кварталах 2017 року.