День рятівника

Ураховуючи значний  внесок  працівників  аварійно-рятувальних служб,  пожежної охорони,  інших спеціальних  формувань,  а  також громадян  у  справу  ліквідації  наслідків  надзвичайних  ситуацій техногенного та природного характеру,  захисту  життя  і  здоров'я людей в  Україні  17 вересня відзначається  День  рятівника.

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Підволочиського району з професійним святом - Днем рятівника! Відзначення Вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Бажаю всіляких гараздів, здоров'я міцного та побільше життєвих благ. Нехай у наш нелегкий час Вас завжди супроводжує прагнення допомогти тим, хто найбільше потребує вашої допомоги.

Голова районної ради                                        І.І. Монартович