День консультування в Підволочиському бюро правової допомоги

Для Підволочиського району 08.06.2017 та 19.06.2017  буде проведено День консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, начальником Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Ліщиною Тарасом Петровичем 08 червня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. та заступником начальника відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Гнідою Ольгою Юріївною 19 червня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщенні Підволочиського бюро правової допомоги проводитиметься консультування та надання правової допомоги жителям району.

В бюро правової допомоги області державні нотаріуси, начальники відділів ДРАЦС та  начальники відділів ДВС проведуть консультування

15.06.2017 в бюро правової допомоги області державні нотаріуси проведуть консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, державними нотаріусами області 15 червня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщеннях Бережанського, Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Козівського, Лановецького, Монастириського, Підгаєцького, Підволочиського, Теребовлянського, Шумського бюро правової допомоги проводитиметься консультування та надання правової допомоги жителям районів.

22.06.2017 в бюро правової допомоги області начальники відділів ДРАЦС проведуть консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, начальниками районних відділів державної реєстрації актів цивільного стану 22 червня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщеннях Бережанського, Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Козівського, Лановецького, Монастириського, Підгаєцького, Підволочиського, Теребовлянського, Шумського бюро правової допомоги проводитиметься консультування та надання правової допомоги жителям району.

26.06.2017 в бюро правової допомоги області начальники відділів ДВС проведуть консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, начальниками районних, міжрайонних відділів державної виконавчої служби 26 червня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщеннях Бережанського, Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Козівського, Підволочиського, Теребовлянського, Шумського бюро правової допомоги проводитиметься консультування та надання правової допомоги жителям району.