В місцевих центрах та бюро правової допомоги області начальники відділів ДВС, ДРАЦС та державні нотаріуси проведуть консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у ІІ півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 10.07.2017 № 352/45 начальниками міського, районних, міжрайонних, міськрайонних відділів державної виконавчої служби 07 вересня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год., начальниками міськрайонного та районних відділів державної реєстрації актів цивільного стану 14 вересня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. та державними нотаріусами області 18 вересня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщеннях Тернопільського, Кременецького, Чортківського місцевих центрів, Бережанського, Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Козівського, Підволочиського, Теребовлянського, Шумського бюро правової допомоги проводитиметься консультування та надання правової допомоги жителям району.