Консультування Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області в Підволочиському бюро правової допомоги

Для Підволочиського району 21.09.2017 буде проведено День консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в місцевих центрах та бюро правової допомоги області в ІІ півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 10.07.2017 № 352/45, в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Вовк Тетяною Василівною 21 вересня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщенні Підволочиського бюро правової допомоги проводитиметься консультування та надання правової допомоги жителям району.

Для Підволочиського району 22.09.2017 буде проведено День консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в місцевих центрах та бюро правової допомоги області в ІІ півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 10.07.2017 № 352/45, начальником відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Марщівською Наталією Миколаївною 22 вересня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщенні Підволочиського бюро правової допомоги проводитиметься консультування та надання правової допомоги жителям району.