День Служби безпеки України

Шановні працівники органів Служби безпеки України!
Прийміть щиросердечні вітання з нагоди вашого професійного свята –  Дня Служби безпеки України!

За покликом серця захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави – це надзвичайно відповідальна та благородна місія.
Ваше служіння святій справі відстоювання незалежності, територіальної цілісності і конституційного ладу України робить Вам честь!

З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.

Голова районної ради                                                  І.І. Монартович