Консультування Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області в Підволочиському бюро правової допомоги

10.04.2017 буде проведено День консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, м начальником відділу кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Смук Юлією Миколаївною 10 квітня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщенні Підволочиського бюро правової допомоги проводитиметься консультування  та надання правової допомоги жителям району.

12.04.2017 буде проведено День консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, заступником начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти - начальником відділу реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Шуварівською Світланою Здіславівною 12 квітня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщенні Підволочиського бюро правової допомоги проводитиметься консультування та надання правової допомоги жителям району.