День працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників   культури  та  майстрів народного  мистецтва та  День  української  писемності  та мови.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова і особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім.

Наш народ – єдиний. Його мова – це велика основа для єдності всієї держави і духовна гарантія її майбутнього. Утвердження нашої державності розпочиналося з боротьби за мову. Від повноцінного відновлення мовного здоров'я України залежить національне відродження усіх найглибших творчих, будівничих і культурних сил Українського народу. Цю дорогу маємо пройти впевнено, твердо і водночас з мудрістю і толерантністю.

Нашій громаді потрібна сучасна конкурентоздатна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції. Хай вона буде відкритою і доступною кожному.

Вірю, що професіоналізм та душевність наших працівників будуть успішно на це працювати.

Щиро бажаю міцного здоров'я, добра, благополуччя, натхнення та щедрих творчих ужинків.

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Хай щастить Вам, шановні діячі культури,  у творчості і особистому житті!

Голова районної ради                                                І.І. Монартович