Оголошення про консультування бюро правової допомоги

29.03.2017 в бюро правової допомоги області начальники відділів ДРАЦС проведуть консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, начальниками районних відділів державної реєстрації актів цивільного стану 29 березня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщеннях Бережанського, Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Козівського, Лановецького, Монастириського, Підгаєцького, Підволочиського, Теребовлянського, Шумського бюро правової допомоги проводитиметься консультування та надання правової допомоги жителям району.

30.03.2017 в бюро правової допомоги області начальники відділів ДВС проведуть консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, начальниками районних, міжрайонних відділів державної виконавчої служби 30 березня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщеннях Бережанського, Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Козівського, Підволочиського, Теребовлянського, Шумського бюро правової допомоги проводитиметься консультування та надання правової допомоги жителям району.