26 січня 2017 року відбулась 10 сесія Підволочиської районної ради.

На розгляд сесії було винесено ряд фінансових питань.  Зокрема, було вирішено питання фінансування ряду об’єктів соціальної інфраструктури району.  Районною радою внесено зміни до районного бюджету  на 2017 рік, якими розподілено кошти, виділені громадами району та вільний залишок коштів районного бюджету станом на 01.01.2017 року на фінансування бюджетних установ району: Підволочиської комунальної центральної лікарні, районного трудового архіву, районної ради, Токівських  дошкільного закладу, бібліотеки та будинку культури, територіального центру соціального обслуговування населення.

Рішеннями сесії районної ради затверджено програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією, її управліннями і відділами повноважень, делегованих Підволочиською районною радою, запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2017-2020 роки та внесено змін до комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Підволочиського району на 2016 – 2019 роки.