Обласна акція "Запали свічку на могилі Героя"

Обласна акція «Запали свічку на могилі Героя»

26 серпня 2016 року голова Підволочиської районної ради Монартович І.І., заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Мельник М.Б., депутат обласної ради Васько П.З., голова районної спілки воїнів АТО Хрущ Н.Г. та воїни АТО Підволочиського району взяли участь у обласній акції «Запали свічку на могилі Героя».

В рамках акції відбувся молебен на Микулинецькому кладовищі  м. Тернополя. Було освячено лампадки, які згодом запалили на могилах загиблих воїнів АТО Тернопільської області, які відали своє життя за Незалежність України, а делегацією Підволочиського району було відвідано могили у населених пунктах Підволочиського району та  м. Волочиськ.

Співробітники Підволочисьського відділу поліції віддали честь пам’яті Героїв салютом:

Вадиму Вернигорі -  с. Дорофіївка

Івану  Вороблю -  с. Камянки

Володимиру Чеславському -  с. Голотки

Руслану Голембйовському -  с.Клебанівка

Віктору Пунді -  с. Іванівка

Ігорю Новаку -  с. Оріховець

Володимиру Круку -  с.Пальчинці

Олександру Черніченко - смт Підволочиськ

Андрію Тимощуку -  с.Галущинці

Івану  Дячуку -  с. Голотки

Тарасу  Біленькому - смт.  Підволочиськ

Руслану  Гевку -  с. Медин

Із фотографіями проведення обласної акції «Запали свічку на могилі Героя» можна ознайомитись у розділі «Фото» сайту Підволочиської районної ради (http://pidvolochyska-rada.gov.ua).