оголошення 03.08.2018

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на право оренди нежитлового  приміщення об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста

Підволочиського району

Назва і місцезнаходження об’єкта:

Нежитлове приміщення на третьому поверсі поліклінічного відділення Підволочиської комунальної центральної районної лікарні за адресою: смт. Підволочиськ, вул.П. Мстислава 102, площею 18,2 кв.м.

Мета оренди:

Розміщення маніпуляційного кабінету.

Стартова орендна плата:

За  одну годинну орендної плати  8,06 грн.

Умови конкурсу:

1.Використання орендованого приміщення з погодинною орендною                  платою.

2.Використання орендоване приміщення відповідно до його призначення та умов Договору.

3.Своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати з урахуванням індексу інфляції.

4.За власний рахунок проведення поточного  ремонту орендованого приміщення.

5.Протягом місяця після укладення Договору Орендар застрахувати орендоване приміщення не менш, ніж на його балансову вартість на користь Орендодавця в порядку,  визначеному                              законодавством.

7.Відшкодування витрат орендодавця на утримання орендованого приміщення, надання комунальних послуг та компенсації податку на землю орендарю  згідно поданих рахунків.

8.Забезпечення збереження орендованого приміщення в належному стані,  запобігання його пошкодженню і псуванню, дотримання протипожежних норм,  санітарно-екологічних норм експлуатації об’єкта.

9.У триденний термін після укладання Договору оренди відшкодування Орендодавцю затрат на проведення незалежної оцінки орендованого приміщення та рецензування звіту про незалежну оцінку майна.

10.Брати участь у прибиранні та благоустрої прилеглої території.

11.Надавати постійні знижки жителям району для здійснення забору біологічного матеріалу крові:

- 10% дітям та учасникам АТО ;

-  5% пенсіонерам.

12.Надавати пропозиції медичному персоналу Підволочиської КЦРЛ щодо працевлаштування їх за сумісництвом.

Строк оренди:

2 роки 11 місяців

Учасникам конкурсу необхідно подати для участі у конкурсі такі документи:

- заява на участь у конкурсі;

-зобов’язання ( пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та сплати орендної плати, яка буде визначена за результатами конкурсу;

- копію  документу про державну  реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;

- копію  статуту ( положення);

- копію документу про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України(ЄДРПОУ);

- копію документу про сплату єдиного податку або  документ платника податку;

- копію паспорта (для фізичних осіб);

- інші відомості про учасника конкурсу згідно з умовами конкурсу.

Конкурсна пропозиція учасника подається у запечатаному конверті з надписом “На конкурс» з описом підтверджувальних документів, що містяться в конверті.

Основним критерієм визначення переможця є найбільший розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Заяви на участь у конкурсі приймаються у Підволочиській районній раді за адресою: смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 80, до 16 серпня 2018 року. Конкурс відбудеться 17 серпня 2018 року.

Телефон для довідок: 2-21-86.

Голова конкурсної комісії на право

оренди майна спільної власності

територіальних громад сіл, селища,