оголошення про проведення конкурсу на право оренди нежитлового приміщення від 01.12.2017 року

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на право оренди нежитлового  приміщення об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Підволочиського району

Назва і місцезнаходження об’єкта:

Нежитлове приміщення на першому поверсі адміністративного будинку Підволочиської районної ради за адресою: смт. Підволочиськ, вул. Д.Галицького, 80, площею 18,0 кв.м.

Мета оренди:

Використання під громадську приймальню депутата   Тернопільської обласної  ради від Підволочиського району.

Стартова орендна плата: За базовий місяць становить  906,50   грн.

Умови конкурсу:

1.Використання орендованого приміщення відповідно до його призначення та умов Договору.

2.Своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати.

3.Відшкодування витрат на утримання орендованого приміщення та надання комунальних послуг Орендодавцю або з відповідними організаціями, підприємствами.

4.Забезпечення збереження орендованого приміщення в належному стані,  запобігання його пошкодженню і псуванню, дотримання протипожежних норм,  санітарно-екологічних норм експлуатації об’єкта.

5.Своєчасне здійснення поточного та інших видів ремонту орендованого приміщення за свій рахунок без компенсації витрат на їх здійснення.

6.Протягом місяця після укладення Договору Орендар застрахувати орендоване приміщення не менш, ніж на його балансову   вартість на користь Орендодавця в порядку, визначеному законодавством.

7.У триденний термін після укладання Договору оренди відшкодування Орендодавцю затрат на проведення незалежної оцінки орендованого приміщення та рецензування звіту про незалежну оцінку майна.

8.Відшкодування витрат  Орендодавця за  охорону приміщення.

Строк оренди:  2 роки 11 місяців

Назва і місцезнаходження об’єкта:

Нежитлове приміщення на третьому поверсі поліклінічного відділення Підволочиської комунальної центральної районної лікарні за адресою: смт. Підволочиськ, вул.П. Мстислава 102, площею 14,8 кв.м.

Мета оренди:

Розміщення маніпуляційного кабінету.

Стартова орендна плата:

За  одну годинну орендної плати  6,51 грн.

Умови конкурсу:

1.Використання орендованого приміщення з погодинною орендною                  платою.

2.Використання орендоване приміщення відповідно до його призначення та умов Договору.

3.Своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати з урахуванням індексу інфляції.

4.За власний рахунок проведення поточного  ремонту орендованого приміщення.

5.Протягом місяця після укладення Договору Орендар застрахувати орендоване приміщення не менш, ніж на його балансову вартість на користь Орендодавця в порядку,  визначеному                              законодавством.

7.Відшкодування витрат орендодавця на утримання орендованого приміщення, надання комунальних послуг та компенсації податку на землю орендарю  згідно поданих рахунків.

8.Забезпечення збереження орендованого приміщення в належному стані,  запобігання його пошкодженню і псуванню, дотримання протипожежних норм,  санітарно-екологічних норм експлуатації об’єкта.

9.У триденний термін після укладання Договору оренди відшкодування Орендодавцю затрат на проведення незалежної оцінки орендованого приміщення та рецензування звіту про незалежну оцінку майна.

Строк оренди:

2 роки 11 місяців

Учасникам конкурсу необхідно подати для участі у конкурсі такі документи:

- заява на участь у конкурсі;

-зобов’язання ( пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та сплати орендної плати, яка буде визначена за результатами конкурсу;

- копію  документу про державну  реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;

- копію  статуту ( положення);

- копію документу про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України(ЄДРПОУ);

- копію документу про сплату єдиного податку або  документ платника податку;

- копію паспорта (для фізичних осіб);

- інші відомості про учасника конкурсу згідно з умовами конкурсу.

Конкурсна пропозиція учасника подається у запечатаному конверті з надписом “На конкурс» з описом підтверджувальних документів, що містяться в конверті.

Основним критерієм визначення переможця є найбільший розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Заяви на участь у конкурсі приймаються у Підволочиській районній раді за адресою: смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 80, до 16.грудня 2017 року. Конкурс відбудеться 18 грудня 2017 року.

Телефон для довідок: 2-21-86.

Голова конкурсної комісії на право

оренди майна спільної власності

територіальних громад сіл, селища,